Goleczewo.com: rok od startu strony

Oto mija równy rok od momentu opublikowania mojej strony o historii Golęczewa. Z tej okazji małe podsumowanie, podziękowania i apel.

Na początek kilka liczb. W ciągu roku serwis odwiedziło prawie 7000 osób. Najpopularniejszą podstroną witryny jest strona Zabytki (ponad 3000 wyświetleń) stanowiąca katalog wszystkich golęczewskich obiektów historycznych.

Serwis cały czas się rozwija – od maja zeszłego roku dodałem kilkadziesiąt nowych stron i ponad setkę zdjęć. Zdecydowana większość odwiedzających trafia do nowości dzięki fanpage’owi Golęczewo, Golenhofen na Facebooku. Poniżej wpisy cieszące się największą popularnością internautów, wraz z liczbą wyświetleń. W 2021 roku były to:

Zaś w 2022 roku najpopularniejsze nowości to:

W ramach przedstawienia się – nazywam się Grzegorz Grupiński, mieszkam w Golęczewie od 2008 roku. Zawodowo nie mam nic wspólnego z historią, jest ona moją pasją i naturalne było dla mnie, żeby zająć się historią miejsca, w którym mieszkam. Tym bardziej, że jest to wieś o wyjątkowych dziejach. Więcej o tym, dlaczego to robię, a także jak się ze mną skontaktować, jest tutaj.

Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przekazali mi informacje i zdjęcia. Kolejne materiały w przygotowaniu! Wsparcie i zaufanie obecnych i byłych mieszkańców Golęczewa jest dla mnie największą nagrodą. Zdaję sobie sprawę, że przekazanie prywatnych zdjęć do upublicznienia w internecie nie zawsze jest łatwą decyzją. Zachęcam do tego. Podzielcie się informacjami – zwłaszcza tymi od najstarszych członków rodzin; i archiwalnymi fotografiami – inni na to czekają!